Centru Comercial, 293 mp, Aleea Manastirea Dealu

350.000 €
1,194.54 € / mp

Valea, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață utilă totală:
293 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un centru comercial cu profil evenimente/restaurant, amplasat pe Aleea Manastirea Dealu, intr-o zona verde, cu acces facil si vizibilitate buna. Proprietatea este compusa din: Teren 1.090 mp Cladire P+1 (restaurant) Suprafata construita la sol: 140 mp Suprafata desfasurata: 293 mp Curte amenajata pentru evenimente in aer liber Terase, deck, zona verde amenajata Iluminat ambiental si spatiu decorativ pentru evenimente Ce ofera concret aceasta proprietate: Sala interioara eleganta pentru evenimente private Spatiu exterior generos, ideal pentru nunti, botezuri, petreceri corporate Locatie deja cunoscuta si functionala Amenajari existente se vinde cu mobilier, dotari si setup pentru evenimente Portofoliu activ de clienti Evenimente in derulare Se poate vinde: Imobilul Sau firma cu tot cu autorizatii, ceea ce permite continuarea activitatii imediat, fara birocratie suplimentara Este o proprietate potrivita pentru: investitori care vor un business operational antreprenori din domeniul HoReCa extindere pe segmentul de evenimente premium restranse Punct important: Structura cladirii este solida, iar terenul permite posibilitate de extindere, in functie de reglementarile urbanistice. Aceasta oferta reprezinta o investitie stabila intr-un domeniu cu cerere constanta evenimente private si corporate. Pentru detalii suplimentare, documentatie si programarea unei vizionari, va stam la dispozitie. Cod oferta / ID BLITZ: P164939