9,8% Randament Spatiu de Birouri Piata Romana, cladire reconsolidata

598.950 €
1,746.21 € / mp

Magheru, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
343,43 mp
Nr. niveluri:
5
An construcție:
2007

Descriere spațiu comercial

Excelenta prin experienta! Randament 9,8% Spatiu de birouri de vanzare – Amplasat la 30 m de statia metrou Piata Romana este ideal pentru investitie Va propunem spre vanzare un spatiu de birouri situat ultracentral, pe Bulevardul Magheru, una dintre cele mai valoroase si cautate zone de business din Bucuresti. Cladirea a fost reconsolidata in anul 1998. Proprietatea este dispusa pe doua niveluri – etajele 5 si 6, avand o suprafata utila de 343 mp si o suprafata totala de 363 mp, cu o compartimentare functionala, ideala pentru activitati de birou. Spatiile sunt inchiriate integral, generand venituri lunare de 3.900 euro, ceea ce face ca aceasta proprietate sa fie o oportunitate de investitie cu randament imediat, fara perioade de neocupare. Pozitionarea excelenta ofera acces rapid la toate mijloacele de transport in comun, vizibilitate foarte buna si proximitate fata de restaurante, banci, institutii si alte puncte de interes din zona centrala. Caracteristici principale: -vanzare spatiu de birouri inchiriat -locatie premium – Bulevardul Magheru -desfasurat pe doua niveluri (etajele 5 si 6) -suprafata utila: 343 mp -suprafata totala: 363 mp -venit lunar actual: 3.900 euro +tva -potrivit pentru investitori interesati de cash-flow imediat Aceasta proprietate reprezinta o alegere solida pentru investitori care urmaresc siguranta, stabilitate si pozitionare premium, intr-o zona cu cerere constanta pentru spatii de birouri.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1149823
Suprafață utilă: 343,43 mp
Suprafață utilă totală: 343,43 mp
Regim înălțime: P+5E
An construcție: 2007

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Metrorex. Staţia Piaţa Romană (M2)(1988)
Mijloace transport aprox. 41 m
transport
Piata Romana (M2)
Mijloace transport aprox. 41 m
transport
Statia Metrou Piata Romana(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 44 m