Cismigiu, sp com 386 mp

1.550.000 €
4,305.56 € / mp

Cişmigiu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
360 mp
Suprafață teren:
343 mp
An construcție:
1950

Descriere spațiu comercial

Cismigiu, spatiu comercial in suprafata de 386 mp inaltime 280cm 8 incaperi ,toate utilitatile, 20 mp la parter ,lift de o tona, Zona Sala Palatului Spatiu Comercial 36o mp Subsol (Fosta Fabrica Incaltaminte) Plus Terasa Teren liber 343 mp cu deschidere de 16 m Utilitati Electricitate 380 v. Apa Canalizare Subsolul dispune de lift Intrarea in spatiu se face de pe Terasa (Teren) Pret de oferta inchiriere 12.000 euro Negociabil Perioada de gratie pt amenajare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1110959
Suprafață utilă: 360 mp
Suprafață utilă totală: 360 mp
An construcție: 1950

Statie RATB Piata Universitatii a
Mijloace transport aprox. 127 m
transport
Statia Piata Universitatii linii : 122,137,138,268,381,783.
Mijloace transport aprox. 182 m
transport
Metrorex. Staţia Universitate (M2)(1987)
Mijloace transport aprox. 200 m
transport
Statia Metrou Piata Universitatii(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 205 m
Școală
education
Facultatea de Matematica-Informatica
Învățământ aprox. 51 m
education
UAUIM -Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu
Învățământ aprox. 77 m
education
Facultatea de Stiinte
Învățământ aprox. 98 m
education
Facultatea de Limbi si Literaturi Straine
Învățământ aprox. 107 m
Recreere
restaurants
Demmers Teahouse