Vand apartament Regina Elisabeta, pretabil spa?iu comercial

195.000 €
1,822.43 € / mp

Cişmigiu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
107 mp

Descriere spațiu comercial

Particular, vand apartament trei camere bdul Regina Elisabeta, parter, 107 mp, toate imbunata?irile, pretabil spa?iu comercial, birouri, etc.Blocul este renovat, consolidat ?i nu are grad de risc seismic. Pre?ul este u?or negociabil, colaborez cu agen?ii. ID anun? : 1777893747
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1644967
Suprafață utilă: 107 mp
Suprafață utilă totală: 107 mp
Stadiu construcție: Finalizată

Istoric preț

Proprietăți similare

Birou, de 146 mp, în Cișmigiu
189.000 €
București, Cișmigiu
146 mp utili
4E
1940
Spațiu comercial, de 30 mp, în Central
189.000 €
București, Central
30 mp utili
Proprietate specială, de 190 mp, în Centrul Istoric
195.000 €
București, Centrul Istoric
190 mp utili
1950
Spațiu industrial, în Victoriei
185.000 €
București, Victoriei
2015
Spațiu comercial, de 201 mp, în Central
209.000 €
București, Central
201 mp utili
Spațiu comercial, de 106 mp, în Metalurgiei
209.900 €
București, Metalurgiei
106 mp utili
6E
2020
Spațiu comercial, de 107 mp, în Regina Elisabeta
199.000 €
București, Regina Elisabeta
107 mp utili
1947
Spațiu comercial, de 50 mp, în Timpuri Noi
195.000 €
București, Timpuri Noi
50 mp utili
Spațiu comercial, de 51 mp, în Central
195.000 €
București, Central
51 mp utili