Spatiu stradal cu trafic intens

450.000 €
5,421.69 € / mp

Centrul Istoric, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
83 mp

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un spatiu cu trafic intens situat stradal in zona ic Bratianu centrul istoric avand suprafata totala de 113 mp din care 82mp utili situati la parter . Suprafata totala: 113 m2 An finalizare constructie: 1938 Vitrina: 9.0 m Stadiu constructie: Finalizat Numar Grupuri Sanitare: 2 Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1042948
Suprafață utilă: 83 mp
Suprafață utilă totală: 83 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie tramvai 34,46 - Roma
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Roma
Mijloace transport aprox. 223 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 303 m
transport
Statia Liceul Ion Luca Caragiale, linia 131, 182, 330, 331, 335, N113, 301
Mijloace transport aprox. 320 m
Școală
education
Liceul Nicolae Tonitza
Învățământ aprox. 300 m
education
Badulescu Aurelia (en)
Învățământ aprox. 323 m
education
Colegiul National "Ion Luca Caragiale"
Învățământ aprox. 385 m
education
Liceul Alexandru Vlahuta + Scoala 15 (en)
Învățământ aprox. 388 m
Recreere
restaurants
Restaurant "La Templu" (coa) (calea Dorobantilor 127-129)
Restaurante aprox. 165 m
parks
Parc
Recreere aprox. 207 m
shopping
"METROPLIS CENTER"
Supermarket/Mall aprox. 310 m
shopping
Mega Image - IANCU DE HUNEDOARA
Supermarket/Mall aprox. 320 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 126 mp, în Centrul Istoric