Spațiu comercial, de 450 mp, în Central

975.000 €
2,166.67 € / mp

Central, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
450 mp
An construcție:
2026

Descriere spațiu comercial

De vanzare imobil, 11 camere cu baie individuala, 2 spatii comerciale la parterul imobilului .Imobil cu arhitectura moderna situat intr-o zona linistita, cu acces rapid catre principalele puncte de interes. Cladirea se remarca prin design modern, balcoane spatioase si compartimentari eficiente. Constructie noua, bine izolata ,Incaperi luminoase, cu suprafete generoase, cu baie in fiecare incapere ,6 Locuri de parcare 2 spatii comerciale la parter pretabil pentru clinica, cabinet notar/ avocat, gradinita, hotel etc .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1270786
Suprafață utilă: 450 mp
Suprafață utilă totală: 450 mp
An construcție: 2026

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Universitate (M2)
Mijloace transport aprox. 73 m
transport
Statia Metrou Piata Universitatii(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 73 m
transport
Statia Piata Universitatii linii : 122,137,138,268,381,783.
Mijloace transport aprox. 83 m
transport
Metrorex. Staţia Universitate (M2)(1987)
Mijloace transport aprox. 94 m
Școală
education
Facultatea de Chimie
Învățământ aprox. 112 m
education
Facultatea de litere (en)
Învățământ aprox. 150 m
education
Facultatea de Limbi si Literaturi Straine
Învățământ aprox. 152 m
education
UAUIM -Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu
Învățământ aprox. 181 m
Recreere
parks