Mai mult de un an
6
- Proprietar
- Comision 0%
De vanzare spatiu tehnic,demisol,complex Cavar
26.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
962.96 €
/ mp
Central, Bucureşti
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spatiu tehnic,demisol, 27,74mp, doua incaperi, foarte curat,gresie pe jos. Inaltime camere 2,75m, 1-a camera: 2,90mx3,60m, 2-a camera:4,60mx3,40m. Se preteaza pentru arhiva, birou,depozit... Pre? 26000 euro. Proprietar. ID anun? : 1748694367
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1662711
Suprafață utilă:
27 mp
Suprafață utilă totală:
27 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în Centrul Istoric
- Spații comerciale de vânzare în Universitate
- Spații comerciale de vânzare în Calea Victoriei
- Spații comerciale de vânzare în P-ța Victoriei
- Spații comerciale de vânzare în Romană
- Spații comerciale de vânzare în Cișmigiu
- Spații comerciale de vânzare în Victoriei
- Spații comerciale de vânzare în Kogălniceanu
- Spații comerciale de vânzare în Magheru
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral