Azi
8
- Proprietar
- Comision 0%
Spa?iu comercial de vanzare Tulcea, parter stradal
95.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,233.77 €
/ mp
Spitalului, Tulcea
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand spa?iu comercial situat in municipiul Tulcea, la intersec?ia strazilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spa?iul este pozi?ionat foarte bine, are ie?ire la strada, acces stradal, intrare separata ?i rampa de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activita?i comerciale. Suprafa?a totala ?i utila este de 77,45 mp. Spa?iul este compartimentat in zona comerciala, vestiare, depozit, grup sanitar ?i hol. Utilita?i disponibile: apa, curent, canalizare ?i aer condi?ionat. Spa?iul este liber, disponibil imediat ?i poate fi amenajat sau utilat in func?ie de domeniul de activitate. Este potrivit pentru magazin, salon, cabinet, birou, showroom, cafenea sau alte activita?i comerciale. Avantaje: zona cu vad comercial, trotuar pietonal, parcare in apropiere, acces la mijloace de transport ?i pozi?ionare foarte buna. De asemenea, spa?iul este disponibil ?i pentru inchiriere. Pre? vanzare: 95.000 euro, negociabil Contact: Radu Constantin ID anun? : 1777628762
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1654855
Suprafață utilă:
77 mp
Suprafață utilă totală:
77 mp
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Spitalului
- Spații comerciale de vânzare în Tulcea
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în Pelican
- Spații comerciale de vânzare în Babadag
- Spații comerciale de vânzare în E3
- Spații comerciale de vânzare în Vest
- Spații comerciale de vânzare în Păcii
- Spații comerciale de vânzare în Monumentului
- Spații comerciale de vânzare în Piața Nouă
- Spații comerciale de vânzare în Dallas