Spatiu Comercial | str Babadag | Tulcea

160.000 €
2,666.67 € / mp

Babadag, Tulcea

Suprafață utilă totală:
60 mp

Descriere spațiu comercial

Se vinde spatiu comercial cu vad (inchiriat ) situat stradal, cu o suprafata utila totala de 60mp. Pret 160.000 Euro Contact ID anun? : 1750854512
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 427292
Suprafață utilă: 60 mp
Suprafață utilă totală: 60 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 69 mp, în Central
145.000 €
Tulcea, Central
69 mp utili
Spațiu comercial, de 2,326 mp, în Central
155.000 €
Tulcea, Central
2.326 mp utili
2.326 mp teren
1E
Birou, de 360 mp, în Ultracentral
150.000 €
Tulcea, Ultracentral
360 mp utili
1900
Spațiu comercial, de 60.319999694824 mp, în Central
160.000 €
Tulcea, Central
60,32 mp utili
1987
Birou, de 326.16000366211 mp, în Vest
150.000 €
Tulcea, Vest
326,16 mp utili
Hotel/Pensiune, de 20 mp, în Crișan
160.000 €
Județul Tulcea, Crișan
20 mp utili
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Niculițel
150.000 €
Județul Tulcea, Niculițel
5.000 mp utili
Spațiu comercial, de 122 mp, în Central
160.000 €
Tulcea, Central
122 mp utili
1E
Proprietate specială, de 2,300 mp, în Nord
175.000 €
Județul Tulcea, Babadag
2.300 mp utili
2012