Afacere tip restaurant, Piata Unirii

65.000 €
670.10 € / mp

P-ţa Unirii, Timişoara

Suprafață utilă totală:
97 mp
An construcție:
1930

Descriere spațiu comercial

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o afacere tip restaurant, in cea mai dinamica si circulata zona din Timisoara - Piata Unirii. Acest spatiu premium are 97 mp utili si a fost renovat complet in urma cu doar cateva luni. Totul este nou: de la finisaje de calitate, pana la echipamentele Horeca profesionale toate incluse, toate cu garantie. Practic, este o afacere la cheie, pregatita sa functioneze din prima zi, fara investitii suplimentare. Imobilul in care se afla restaurantul nu este de vanzare, spatiul este inchiriat. Pozitionat in zona ultracentrala cu vad comercial excelent, restaurantul ofera un potential urias de dezvoltare. Fie ca iti doresti sa lansezi un concept nou sau sa extinzi un brand existent, aici ai cadrul perfect pentru a atrage clienti si a creste rapid. Daca visezi la o afacere profitabila si vrei sa incepi imediat, acesta este momentul potrivit. Lasa-ne un mesaj sau suna-ne pentru detalii si lista completa de inventar. CP2691300
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 854651
Suprafață utilă: 97 mp
Suprafață utilă totală: 97 mp
An construcție: 1930

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Piata 700 T11, T13, T14, T17, T18
Mijloace transport aprox. 78 m
transport
Piata 700
Mijloace transport aprox. 78 m
transport
Statie Piata Libertatii TV1, TV2, Tv4, Tv6
Mijloace transport aprox. 134 m
transport
Statie Piata 700 T11, T14, T18