3 luni în urmă
5
- Agenție
Garsoniera - Birou de vanzare, zona Girocului Timisoara
22.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,607.14 €
/ mp
Girocului, Timişoara
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera intabulata ca birou situata in zona Girocului din Timisoara, judetul Timis. Proprietatea este amplasata la etajul 4 intr-un imobil cu 5 etaje, anvelopat. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. Suprafata utila este de 14 mp. Ideala pentru cei care cauta o proprietate la pret accesibil pentru sediul social al unei firme. Garsoniera se vinde mobilata si utilata cum se vede in imagini. Va asteptam cu drag la o vizionare! ID anun? : 1770435900
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 15 Mai 2026
ID anunț: 1209896
Suprafață utilă:
14 mp
Suprafață utilă totală:
14 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Girocului
- Spații comerciale de vânzare în Timișoara
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Torontalului
- Spații comerciale de vânzare în Șagului
- Spații comerciale de vânzare în Aradului
- Spații comerciale de vânzare în Iosefin
- Spații comerciale de vânzare în Lipovei
- Spații comerciale de vânzare în Complex Studențesc
- Spații comerciale de vânzare în Freidorf
- Spații comerciale de vânzare în Mehala
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral