Spatiu comercial, 265 mp, Calea Dorobantilor

255.000 €
962.26 € / mp

Dorobanţilor, Timişoara

Suprafață utilă totală:
265 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un spatiu comercial generos, situat la parterul unei cladiri cu un etaj o locatie cu vizibilitate buna si acces facil.Caracteristici principale: - Suprafata utila totala: 265 mp- Parter: 130 mp utili- Subsol: 135 mp utili- Cladire cu regim de inaltime P+1- Autorizatie ISU pregatit pentru desfasurarea activitatilor comerciale in conditii legale si de siguranta- Compartimentarea pe doua niveluri ofera flexibilitate in amenajare:- Parterul este ideal pentru zona de vanzare, servire sau receptie- Subsolul poate fi utilizat pentru depozitare, spatii tehnice, bucatarie, arhiva sau birouri administrativePretabil pentru:Cafenea; Restaurant; Spatiu de birouri; Clinica / salon; Showroom; Alte activitati comerciale sau de servicii. Avantajele zonei- Acces rapid catre principalele artere ale orasului- Trafic auto si pietonal constant- Zona mixta, rezidentialcomerciala, cu potential bun de dezvoltare Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati.Cod oferta / ID BLITZ: P164893
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1251174
Suprafață utilă: 265 mp
Suprafață utilă totală: 265 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Uzinei A28
Mijloace transport aprox. 130 m
transport
Uzinei
Mijloace transport aprox. 132 m
transport
Statie Iosif Vulcan A21 Expres 8