6 zile în urmă
1
- Agenție
Centru Comercial Tileagd
1.110.951 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,932.09 €
/ mp
Tileagd, Judeţul Bihor
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Blitz Smart Investments va propune spre achizitie Centru Comercial Tileagd, situat in Tileagd, jud. Bihor. Centrul comercial este construit pe un teren in suprafata de 2477 mp si dispune de o suprafata inchiriata de 575 mp, complet ocupata de chiriasi activi, generand un randament (yield) anual de 7.77%. Centrul comercial dispune de locuri de parcare destinate clientilor . Proprietatea este dotata cu panouri fotovoltaice instalate. Locatie exacta, documentatie completa si vizionare disponibile la cerere.Cod oferta / ID BLITZ: P171349
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 13 Mai 2026
ID anunț: 1610389
Suprafață utilă:
575 mp
Suprafață utilă totală:
575 mp
An construcție:
2020
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Tileagd
- Spații comerciale de vânzare în Oradea
- Spații comerciale de vânzare în Sânmartin
- Spații comerciale de vânzare în Borș
- Spații comerciale de vânzare în Aleșd
- Spații comerciale de vânzare în Marghita
- Spații comerciale de vânzare în Oșorhei
- Spații comerciale de vânzare în Săcueni
- Spații comerciale de vânzare în Salonta
- Spații comerciale de vânzare în Ștei
- Spații comerciale de vânzare în Băile Felix
- Spații comerciale de vânzare în Gheghie