Spatiu Comercial | 200 mp | Suceava | ID:1483

240.000 €
1,200.00 € / mp

Iţcani, Suceava

Suprafață utilă totală:
200 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
2025

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Fimmo va propune spre vanzare un spatiu comercial nou, situat intr-o zona strategica a municipiului Suceava, cu acces direct la strada principala si vizibilitate excelenta. Imobilul face parte dintr-un ansamblu recent finalizat, caracterizat printr-o arhitectura moderna, finisaje premium si un design minimalist, adaptat cerintelor actuale de business. Spatiul se afla la parterul unei cladiri cu regim mic de inaltime si dispune de o suprafata generoasa, compartimentata inteligent pentru multiple tipuri de activitati – showroom, birouri, clinica medicala, salon, agentie sau activitati comerciale. Proprietatea este finalizata integral, cu gresie portelanata de mari dimensiuni, centrala proprie, tamplarie PVC tripan si bai complet amenajate. Curtea pavata ofera locuri de parcare si acces facil pentru clienti. Zona este intr-o continua expansiune, cu numeroase proiecte rezidentiale in curs de dezvoltare, ceea ce confera acestui spatiu un excelent potential de investitie si o rata de rentabilitate ridicata pe termen mediu si lung. Contactati-ne pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari! Telefon: - Lavinia Email: Adresă: Strada Ana Ipătescu, nr. 5, Suceava, Hotel Bucovina
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1046679
Suprafață utilă: 200 mp
Suprafață utilă totală: 200 mp