Oportunitate spatiu de productie, restaurant si pensiune

199.000 €
75.04 € / mp

Slănic, Judeţul Prahova

Suprafață utilă totală:
2.652 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietate deosebita de vanzare complex functional langa Salina SlanicO oportunitate unica de investitie intr-o zona turistica de interes: complex mixt situat vis-a-vis de Salina Slanic, compus din:Spatiu de productie 497 mp,Restaurant 135 mp, ideal pentru servirea turistilor si localnicilorPensiune 200 mp, 6 camere mari fiecare cu baie proprie, perfecte pentru cazare in regim hotelier sau familialMagazin la strada 40 mp, cu acces direct din drumBirou 12 mpGaraj 22 mp, spatiu util pentru depozitare sau parcareSuprafata totala a terenului este de 2.652 mp, cu o deschidere stradala generoasa de 54 ml.Proprietatea include si o livada de meri pe rod, intretinuta exemplar, ce ocupa aprox. 800 mp din teren un plus atat estetic, cat si productiv.Locatie strategica, perfecta pentru dezvoltarea unei afaceri integrate (agroturism, alimentatie publica, cazare) intr-o zona cu trafic turistic intens.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1641686
Suprafață utilă: 2.652 mp
Suprafață utilă totală: 2.652 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parcul Maior Nita Nedelcovici
Recreere aprox. 380 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 127 mp, în Ultracentral
186.500 €
Județul Prahova, Breaza
127 mp utili
Spațiu industrial, de 240 mp, în Bărcănești
209.000 €
Județul Prahova, Bărcănești
240 mp utili
2023
Spațiu comercial, de 170.16000366211 mp, în Țânțăreni
200.000 €
Județul Prahova, Țânțăreni