Spatiu comercial, birouri, servicii, str. Arhivelor Piata Schiller

399.000 €
4,113.40 € / mp

Ultracentral, Sibiu

Suprafață utilă totală:
97 mp
Nr. niveluri:
3
An construcție:
1970

Descriere spațiu comercial

Vă propun spre vanzare un spațiu comercial situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului – Strada Arhivelor/Piata Schiller , zonă cu vizibilitate excelentă și trafic pietonal intens. Proprietatea are o suprafață utilă de 98 mp, fiind formate din 2 apartamente cu destinatie schimbata, organizată eficient în 2 incaperi open space , completat de doua zone depozitare si 2 unitati sanitare . Accesul se face direct din stradă, ceea ce oferă vizibilitate maximă și acces facil pentru clienți. Spațiul este complet utilat, dispune de contorizare individuală pentru toate utilitățile, centrală termică proprie și aer condiționat, garantând confortul operațional în orice sezon. În plus, beneficiați de infrastructură pregătită pentru sistem de supraveghere video și alarmă – un plus important pentru siguranța afacerii dvs. Datorită amplasării ultracentrale, imobilul se pretează pentru o gamă largă de activități – de la showroom, birou, studio de creație sau salon de înfrumusețare – maximizând expunerea și atracția către clienți. Sau se poate revenii la forma initiala putan fii creeate 2 apartamente pentru inchiriere in regim hotelier cu acces direct din strada. Pentru informații suplimentare sau pentru programarea unei vizionări, nu ezitați să mă contactați. Oportunitățile bune nu așteaptă!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1541286
Suprafață utilă: 97 mp