De vanzare spatiu comercial la Sfantu Gheorghe

572.340 €
2,001.19 € / mp

Spitalului, Sfântu Gheorghe

Suprafață utilă totală:
286 mp
An construcție:
2023

Descriere spațiu comercial

Spatiu medical premium de vanzare - 286 mp - Centru, Comfort Residence Proprietate reprezentata de Agentia Imobiliara Zoe. Va oferim spre vanzare un spa?iu clinic profesional premium, situat in zona centrala a ora?ului Sfantu Gheorghe, pe strada Spitalului, in cadrul complexului nou-construit Comfort Residence. Proprietatea este pozi?ionata strategic, fiind situata chiar langa Spitalul de Pneumologie, oferind o vizibilitate maxima ?i acces facil pentru pacien?i. Spa?iul are o suprafa?a utila totala de 286,17 mp ?i beneficiaza de o compartimentare ideala, special conceputa ?i avizabila pentru activita?i medicale, clinici sau cabinete specializate. Compartimentare ?i dotari:9 cabinete medicale / incaperi individuale pentru consulta?ii Zona generoasa pentru recep?ie ?i sala de a?teptare primitoare pentru clien?i 2 grupuri sanitare moderne destinate exclusiv clien?ilor Spa?iu profesional dedicat pentru sterilizare Vestiar complet pentru personal, dotat cu grupuri sanitare proprii (bai pentru angaja?i) Spa?ii tehnice ?i zone de depozitare pentru o func?ionare optima Detalii tehnice ?i avantaje: Stare: Construc?ie noua, finisaje moderne de inalta calitate Loca?ie: Zona centrala, str. Spitalului (Comfort Residence) vad comercial excelent in domeniul medical Destina?ie ideala: Clinica medicala, stomatologie, laborator de analize, centru de recuperare sau infrumuse?are. Pre?: 572.340 EUR + TVA (calculat la 2.000 EUR / mp + TVA) Proprietatea reprezinta o investi?ie excelenta, avand un poten?ial ridicat de randament prin inchiriere pe termen lung sau ca sediu stabil pentru o re?ea medicala de renume.Pentru detalii suplimentare, informa?ii legate de schi?e sau pentru a programa o vizionare, va rugam sa ne contacta?i. Contact:Agentia Imobiliara Zoe Telefon: Pagina oficiala:Zoe Imobiliare