Spatiu birouri de inchiriat, 224mp, toate facilitatile, Orhideea/Grozavesti

2.783 €
12.42 € / mp

Grozăveşti, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
224 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre inchiriere un spatiu pentru birouri , situat la etajul 5 al hotelului Sir Orhideea , construita in 2016. Spatiul are o suprafata de 224 mp utili si este gata de utilizare. Beneficiezi de aer conditionat, lift, mobilier si parcare. De asemenea, dispune de acces la toate utilitatile: apa curenta, electricitate, canalizare, cablu TV si internet Amplasamentul este excelent, in zona Grozavesti, Sector 6, Bucuresti. Te afli aproape de diverse puncte de interes: Universitatea Politehnica din Bucuresti Campusul Studentesc Grozavesti Restaurante si cafenele, cum ar fi Chopstix si So Coffee Muzee precum Muzeul CFR si Gradina Botanica Statii de metrou si autobuz, facilitand transportul. Va rugam contactati-ne pe SMS sau apel telefonic, pentru a va putea raspunde cat mai rapid, nu mesaj scris in aplicatie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1607073
Suprafață utilă: 224 mp
Suprafață utilă totală: 224 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Ghirlandei, linia 106
Mijloace transport aprox. 434 m
transport
Margelelor
Mijloace transport aprox. 603 m
transport
Statia Dezrobirii, linia 178,106
Mijloace transport aprox. 605 m
transport
Ghirlandei
Mijloace transport aprox. 609 m
Școală
education
Colegiu Penticostal
Învățământ aprox. 238 m
education
Cresa Militari
Învățământ aprox. 415 m
education