Spatiu comercial - Calea Giulesti 305, Grozavesti, Crangasi

250.000 €
1,351.35 € / mp

Giuleşti, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
185 mp
An construcție:
2025

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de vanzare Calea Giulesti nr. 305 | Terasa | Fara TVAVa propunem spre vanzare un spatiu comercial versatil, situat pe Calea Giulesti nr. 305, ideal pentru supermarket, restaurant, cafenea sau alte activitati comerciale, beneficiind de terasa si vizibilitate stradala excelenta.Detalii proprietate Suprafata teren: 185 mp Suprafata constructie: 70 mp Constructie realizata din panouri sandwich Vitrina integrala, cu geamuri pe toata inaltimea, oferind expunere maxima si lumina naturalaAvantaje Terasa exterioara, potrivita pentru activitati HoReCa Vizibilitate foarte buna si acces facil Spatiu usor de adaptat in functie de destinatie Potrivit atat pentru utilizare proprie, cat si pentru investitiePret si conditii Pret de vanzare: 250.000 Fara TVA (proprietar persoana fizica)O oportunitate excelenta pentru achizitia unui spatiu comercial intr-o zona cu potential ridicat de dezvoltare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1143282
Suprafață utilă: 185 mp
Suprafață utilă totală: 185 mp
An construcție: 2025

transport
Statia Copsa Mica linia 162, 163, N110
Mijloace transport aprox. 85 m
transport
Statia Copsa Mica linia 11
Mijloace transport aprox. 110 m
transport
Statia Institutul Pasteur linia 11
Mijloace transport aprox. 197 m
transport