Spatiu comercial, chirie 1500e luna Crangasi

230.000 €
10,952.38 € / mp

Crângaşi, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
21 mp
Nr. niveluri:
10
An construcție:
1982

Descriere spațiu comercial

SPATIU COMERCIAL DE VANZARE PIATA CRANGASI Va prezentam un spatiu comercial aflat in Crangasi,vav Piata Crangasi, intr-o zona cu vad comercial deosebit si un trafic pietonal intens. Spatiul este pozitionat stradal, cu vizibilitate foarte buna, avand o deschidere de 4 ml. Dispune si de grup sanitar. Se va prelua cu chirias, contractul fiind valabil pe inca 10 ani. Chiria este de 1500 euro luna. Daca doriti o investitie sigura si convenabila in domeniul imobiliar, contactati-ne la numarul din anunt!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 233869
Suprafață utilă: 21 mp
Suprafață utilă totală: 21 mp
Regim înălțime: P+10E
An construcție: 1982

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Tramvai 41 - Piata Crangasi
Mijloace transport aprox. 189 m
transport
Piata Crangasi
Mijloace transport aprox. 202 m
transport
Crangasi
Mijloace transport aprox. 226 m
transport
Statia Soseaua Crangasi linia :162, 163, N110
Mijloace transport aprox. 227 m
Școală
education
Scoala Nr. 167
Învățământ aprox. 371 m
education
Scoala Generala 167
Învățământ aprox. 371 m
education
Gradinita nr 40
Învățământ aprox. 394 m
education
Gradinita Numarul 40
Învățământ aprox. 396 m
Recreere
restaurants
Subway
Restaurante aprox. 75 m
shopping
Galeriile Comerciale Crangasi
Supermarket/Mall aprox. 80 m
parks
Parc
Recreere aprox. 130 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 248 m