Zona Piata Sudului sp 174 mp trafic intens pietonal

610.000 €
3,505.75 € / mp

Olteniţei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
174 mp

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 174 mp situat in zona Piata Sudului. Spatiul este compus din Parter si Etaj, dispune de toate utilitatile, curent trifazic, vitrina de 10 ml. Spatiul este ideal pentru alimentatie publica, farmacie, showroom, supermarket etc. ID anun? : 1773227456
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Martie 2026 ID anunț: 1282770
Suprafață utilă: 174 mp
Suprafață utilă totală: 174 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Gaze

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 120 mp, în Berceni
550.000 €
București, Berceni
120 mp utili
Spațiu comercial, de 67 mp, în Brâncoveanu
565.000 €
București, Brâncoveanu
67 mp utili
Spațiu comercial, de 71 mp, în Berceni
550.000 €
București, Berceni
71 mp utili
Spațiu comercial, de 71 mp, în Berceni
550.000 €
București, Berceni
71 mp utili
Spațiu comercial, de 71 mp, în Berceni
550.000 €
București, Berceni
71 mp utili
Spațiu comercial, de 91 mp, în Berceni
620.000 €
București, Berceni
91 mp utili
Spațiu comercial, de 80 mp, în Berceni
600.000 €
București, Berceni
80 mp utili
Spațiu comercial, de 90 mp, în Berceni
580.000 €
București, Berceni
90 mp utili
Spațiu comercial, de 174 mp, în Olteniței
610.000 €
București, Olteniței
174 mp utili
2003