Spatiu comercial de vanzare in zona *Vitan*

785.000 €
1,851.42 € / mp

Vitan, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
424 mp
Nr. niveluri:
4
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

In urmatorul anunt va propunem spre vanzare un spatiu comercial cu suprafata totala utila de 424 mp, situat la subsolul si parterul unui bloc de apartamente construit in anul 2022, cu regim de intaltime P+4. Spatiul este intabulat separat de bloc si dispune de toate utilitatile, cu contorizare individuala. Exista 3 intrari separate, in fata si in lateralul spatiului, plus rampa pentru descarcare marfa in partea din spate (intrarea laterala – 22 m2 , intrarea din spate – 33,5 m2). De asemenea, exista si 2 locuri de parcare, in fata cladirii si in curte. Suprafata spatiului de la subsol este de 219.3 mpu (260 mpc) cu inaltime de 2,47 m, cu acces din magazin si din cladire (scari si lift), iar cea de la parter este de 205 mpu (260 mpc) cu inaltime de 4,2 m. In partea de la parter spatiul dispune de 2 grupuri sanitare. Peretii sunt construiti din BCA, iar vitrinele sunt construite din aluminiu. Spatiul este potrivit pentru diverse activitati comerciale (spatiu de birouri, showroom, magazin, restaurant, cafenea, bancă, farmacie etc.) In prezent ambele niveluri sunt inchiriate cu contract pe 5 ani, existand posibilitatea de a prelua chiriasul odata cu achizitia. Proprietatea apartine unei persoane jurudice, iar la pretul afisat se adauga TVA. Va stam la dispozitie pentru stabilirea unei vizionari sau orice detaliu aditional!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 865252