Mihai Bravu Stradal Parter 1600 mp Imobil nou

2.750.000 €
1,718.75 € / mp

Mihai Bravu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
1.600 mp

Descriere spațiu comercial

- Va propunem spre vanzare un spatiu comercial generos, situat la parter, de 1.600 mp utili. Spatiul se afla intr-o zona care este un pol al materialelor de constructii si mobila. Ca sa va convingeti va invitam la o vizionare; - Spatiul se afla in imediata proximitate a unei statii de metrou si a inca doua statii de tramvai, inclusiv statii de autobuz. Traficul pietonal este intens; - Imobilul este nou; - Deschiderea stradala: 100 ml; - Exista 30 locuri de parcare cu bariera la pretul de 10000 euro locul de parcare - Acces auto pentru aprovizionare; - Utilitati existente: Apa curenta; Canalizare; Curent electric, inclusiv trifazic; Gaze naturale; - Spatiul este pretabil pentru urmatoarele activitati: Showroom auto; Magazin prezentare mobila; Clinica medicala; Spatii de birouri; Supermarket. Suprafata totala: 1950 m2 An finalizare constructie: 2021 Vitrina: 100.0 m Stadiu constructie: Finalizat Inaltime spatiu: 5.0 m Numar incaperi: 1 Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 20+ Tip imobil: Mall
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 539165
Suprafață utilă: 1.600 mp
Suprafață utilă totală: 1.600 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie tramvai 34,46 - Roma
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Roma
Mijloace transport aprox. 223 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 303 m