Vanzare spatiu comercial 74 mp, Zona Titan, sector 3

611.050 €
8,257.43 € / mp

Liviu Rebreanu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
74 mp

Descriere spațiu comercial

Ofer spre vanzare un spatiu comercial de 75 mp in zona Titan, sector 3, cu chirias stabil activ si venit imediat pentru cumparator. Vitrina de 8 ml asigura o expunere stradala foarte buna, iar sala de vanzare de 37 mp este functionala si compacta. Spatiul este ocupat de un chirias cu vechime, care genereaza o chirie de 2.800 euro/luna + TVA – un randament solid raportat la pretul de achizitie. Zona: Titan, Sector 3 Suprafata utila: 75 mp Sala de vanzare: 37 mp Vitrina: 8 ml Chirias: stabil, cu vechime Chirie curenta: 2.800 euro/luna + TVA Pret: 505.000 euro + TVA POZELE AU ROL DE PREZENTARE SI NU FAC OBIECTUL SPATIULUI DESCRIS!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1609366
Suprafață utilă: 74 mp
Suprafață utilă totală: 74 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Metrorex.Statia Titan.M1
Mijloace transport aprox. 283 m
transport
Metrorex.Staţia Titan (M1)(1981)
Mijloace transport aprox. 284 m
transport
Titan
Mijloace transport aprox. 312 m
transport
Constantin Brancusi
Mijloace transport aprox. 313 m
Școală
education
Scoala cu clasele I-VIII Nr.16
Învățământ aprox. 267 m
education
Liceul Teoretic "Al.I.Cuza" - MF3
Învățământ aprox. 345 m
education
Gradinita nr. 216
Învățământ aprox. 411 m
education
Gradinita Nr. 154
Învățământ aprox. 466 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 111 m
shopping
Mega Image Titan Non-Stop