Delea Noua, Matei Basarab, subteran, 2006, 103mp, depozitare, 2 bai

320.000 €
3,106.80 € / mp

Decebal, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
103 mp
An construcție:
2006

Descriere spațiu comercial

Spatiu situat la parterul unui bloc din Delea Noua alcatuit din 2 incaperi mari, 2 bai, bucatarie si spatiu de depozitare.Spatiul detine si loc de parcare subteran, situat in subsol -1.Suprafata utila 103 mpAnul constructiei 2006Incalzire/racire cu ventiloconvectoare, vara cu ajutorul chillerului; entrala de imobil, pe gazComision cumparator 1%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1635961
Suprafață utilă: 103 mp
Suprafață utilă totală: 103 mp
An construcție: 2006

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Calea Calarasilor / Delea Veche; Linia:N109, 70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 183 m
transport
Delea Veche
Mijloace transport aprox. 186 m
transport
Statia Calea Calarasilor / Delea Veche; Linia: 40, 56
Mijloace transport aprox. 191 m
transport
Statia Bd. Decebal / Dristorului linia N104, 104,70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 283 m
Școală
education
Universitatea Hyperion
Învățământ aprox. 498 m
education
Universitatea Hyperion (en)
Învățământ aprox. 505 m
education
Scoala cu clasele I-VIII, Nr. 70
Învățământ aprox. 542 m
education
Scoala nr. 70
Învățământ aprox. 549 m
Recreere
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 87 m
parks
Parc
Recreere aprox. 104 m
restaurants
Delea Noua
Restaurante aprox. 104 m
shopping
Mega Image Delea Noua
Supermarket/Mall aprox. 150 m

Proprietăți similare