Spatiu comercial de vanzare, Pantelimon, Piata Delfinului, 68 mp

420.000 €
6,176.47 € / mp

Pantelimon, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
68 mp

Descriere spațiu comercial

PANTELIMON – PTA. DELFINULUI Se ofera spre vanzare un spatiu situat in una din cele mai comerciale si intens circulate zone ale Bucurestiului, Piata Delfinului – Sos. Pantelimon. Spatiul beneficiaza de o suprafata utila de 68 mp, cu sala de vanzare in suprafata de 60 mp si vitrina extrem de generoasa de 8 m, grup sanitar si acces secundar. Spatiul se afla sub contract de inchiriere pana in 2030 si se vinde cu preluarea chiriasului, oferind un randament atractiv. Pret vanzare: 420.000 euro / proprietar persoana fizica Pentru informatii suplimentare, contactati agentul.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1475428
Suprafață utilă: 68 mp
Suprafață utilă totală: 68 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bulevardul Chisinau
Mijloace transport aprox. 291 m
transport
Bd. Chisinau
Mijloace transport aprox. 292 m
transport
Bd.Chisinau
Mijloace transport aprox. 294 m
transport
Bd. Chisinau
Mijloace transport aprox. 303 m
Școală
education
Gradinita numarul 280
Învățământ aprox. 280 m
education
Gradinita Nr. 36
Învățământ aprox. 280 m
education
Gradinita Nr. 36
Învățământ aprox. 280 m
education
Scoala Generala nr. 51
Învățământ aprox. 402 m
Recreere
shopping
Cercul Magic
Supermarket/Mall aprox. 47 m
parks
Loc de Joaca
Recreere aprox. 127 m
restaurants
Dristor Kebap Pantelimon
Restaurante aprox. 285 m
shopping
Mega Image