Spatiu comercial de vanzare Eminescu l Dacia

355.000 €
3,550.00 € / mp

Eminescu, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
100 mp
An construcție:
2009

Descriere spațiu comercial

REC3001683 SVN Residentialist va propune spre achizitionare un atiu comercial intr- un imobil premium, construit in 2009. Pozele sunt cu titlu de prezentare LOCALIZARE: Acest imobil este situat in imediata apropiere de urmatoarele puncte: Eminescu, Dacia, Colegiul National Cantemir Voda. In proximitate se afla si principalele hub-uri comerciale si de birouri ale Bucurestiului. COMPARTIMENTARE: Spatiul este open space, are numeroase spatii de depozitare, baie, vitrina 10 ml, suprafata comerciala de 97,05 mp, suprafata utila de 105,83 mp. Acces dublu,sistem climatizare, gaze, energie electrica trifazata, Spatiul detine: - tamplarie de cea mai inalta calitate din aluminiu, geam tripan cu 5 camere de izolare fonica - usa metalica; Imobilul are destinatie mixta, primele 3 etaje fiind birouri si restul etajelor rezidentiale Cu deosebita consideratie, Echipa SVN Residentialist
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 04 Martie 2026 ID anunț: 1203151
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp
An construcție: 2009

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Mihai Eminescu; Linia:16
Mijloace transport aprox. 84 m
transport
Mihai Eminescu
Mijloace transport aprox. 84 m
transport
Mihai Eminescu
Mijloace transport aprox. 91 m
transport
Statia Piata Gemeni; Linia:5, 16
Mijloace transport aprox. 233 m
Școală
education
Colegiul National "Cantemir-Voda"
Învățământ aprox. 180 m