Dacia icoanei spatiu restaurant de vanzare

470.000 €
2,937.50 € / mp

Dacia, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
160 mp
An construcție:
1994

Descriere spațiu comercial

Spatiu avand o suprafata de 160 mp cu chirias se vinde cu 470.000 euro , amplasat stradal , 97mp parter+66 mp subsol, la parter de bloc. A fost renovat complet in septembrie 2024. E liber de sarcini ?i nu are risc seismic. Este inchiriat unui restaurant de succes, dar afacerea nu face obiectul tranzac?iei. Spa?iul e pe persoana fizica
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647074
Suprafață utilă: 160 mp
Suprafață utilă totală: 160 mp
An construcție: 1994

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Lahovari
Mijloace transport aprox. 297 m
transport
Statia Metrou Piata Romana(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 356 m
transport
Metrorex. Staţia Piaţa Romană (M2)(1988)
Mijloace transport aprox. 395 m
transport
Piata Romana (M2)
Mijloace transport aprox. 395 m
Școală
education
Rectoratul UMF "Carol Davila"
Învățământ aprox. 101 m
education
ASLS (en)
Învățământ aprox. 151 m
education
University of Bucharest - Faculty of Foreign Languages and Literatures (en)
Învățământ aprox. 161 m
education
Centrul de Limbi Straine Ariel
Învățământ aprox. 165 m
Recreere
restaurants
La Copac
Restaurante aprox. 60 m
parks
Small park (en)
Recreere aprox. 111 m
shopping
Bacania Coco
Supermarket/Mall aprox. 150 m
shopping
ilanplant
Supermarket/Mall aprox. 209 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 62 mp, în Pantelimon
425.000 €
București, Pantelimon
62 mp utili