Spa?iu comercial de 554.01mp de vanzare in zona Colentina

900.000 €
1,624.55 € / mp

Colentina, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
554 mp
An construcție:
2013

Descriere spațiu comercial

Spa?iu comercial de vanzare Etaj 1, ?oseaua Colentina Disponibil acum spre vanzare, Etajul 1 al unei cladiri comerciale moderne, situata pe ?oseaua Colentina intersec?ie cu Andronache, zona cu vizibilitate excelenta ?i acces rapid catre toate zonele Bucure?tiului. Suprafa?a etaj 1: 554 mp Curte proprie ?i locuri de parcare disponibile Fa?ada cu vitrina din sticla pe 3 laturi, ce ofera lumina naturala ?i expunere excelenta Cladirea, construita in 2013 (structura metalica + plan?eu beton), este dotata cu: 2 lifturi pentru acces facil Scara interioara + scara de incendiu Grupuri sanitare pe nivel Generator propriu Autoriza?ii ISU Etajul 1 este liber pentru utilizare imediata, dar se afla ?i in portofoliul nostru de inchiriere, ceea ce ofera flexibilitate maxima pentru noul proprietar fie pentru uz propriu, fie ca investi?ie. Spa?iul este ideal pentru: showroom-uri, clinici medicale, laboratoare centre de servicii, birouri corporate, sau activita?i educa?ionale ???? Pentru detalii suplimentare ?i vizionari, va stau la dispozi?ie!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1224875
Suprafață utilă: 554 mp
Suprafață utilă totală: 554 mp
An construcție: 2013

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Cartier Colentina linia:21
Mijloace transport aprox. 67 m
transport
Cartier Colentina
Mijloace transport aprox. 72 m
transport
Statia FC Juventus linia 182, 253