CLINICA COLENTINA i De vanzare 7 camere cu lift 13 pers

755.000 €
2,157.14 € / mp

Colentina, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
350 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
2014

Descriere spațiu comercial

Imondo Real Estate va prezinta clinica situată într-o zonă bine conectată a Capitalei, în apropiere de Spitalul Clinic Colentina, această proprietate impresionează prin suprafețele generoase și compartimentarea eficientă, fiind ideală pentru activități de birou, clinică, after-school sau investiție. Imobilul dispune de 7 camere, 4 băi și o suprafață utilă de 350 mp, amplasată pe un teren de 355 mp, cu o suprafață construită de 400 mp. Spațiile sunt luminoase, bine distribuite și oferă multiple posibilități de amenajare în funcție de necesități. Un avantaj important al proprietății îl reprezintă liftul de 13 persoane, element rar întâlnit la proprietățile individuale, ce adaugă un plus de confort și accesibilitate. Proprietatea beneficiază de acces facil către mijloace de transport, școli, clinici medicale, centre comerciale și principalele artere ale orașului, fiind poziționată într-o zonă cu potențial excelent atât pentru locuire, cât și pentru business. O proprietate versatilă, cu dimensiuni impresionante și poziționare foarte bună, potrivită pentru cei care caută spațiu, confort și multiple posibilități de utilizare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1605759
Suprafață utilă: 350 mp
Suprafață utilă totală: 350 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 2014

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Nicolae Canea linia N108, 254, N101