Spatiu birouri de vanzare 144 mp utili, Dorobanti

290.000 €
1,895.42 € / mp

Dorobanţi, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
153 mp
Nr. niveluri:
5

Descriere spațiu comercial

Spatiul de birouri de vanzare in zona Dorobanti, cu suprafata utila de 144mp, open space, ocupa intreg etajul 1 al unui imobil P+5E. Este situat in una dintre cele mai exclusiviste si cautate zone din Bucuresti Dorobanti, Sector 1, beneficiind de vizibilitate foarte buna si acces facil catre principalele artere ale orasului. Spatiul este in prezent inchiriat partial, existand posibilitatea de achizitie cu preluarea contractelor de inchiriere, ceea ce o face potrivita atat pentru investitori, cat si pentru utilizare proprie in viitor. Datorita posibilitatilor multiple de compartimentare, imobilul este ideal pentru: -clinica medicala / stomatologica -birou notarial sau de avocatura -sediu de companie -centru de consultanta / IT -activitati comerciale premium Avantaje si oportunitati ale zonei Dorobanti: -una dintre cele mai bine cotate zone de business si rezidential premium din Bucuresti -proximitate fata de Piata Dorobanti, Floreasca, Aviatorilor si centrul orasului -zona cu trafic pietonal si auto intens -restaurante, banci, clinici private, sedii de companii si ambasade in imediata vecinatate -imagine premium si adresa de prestigiu Acces si transport: -acces rapid catre Soseaua Stefan cel Mare, Calea Dorobanti si Bd. Aviatorilor -mijloace de transport in comun in apropiere (autobuz, tramvai) -legatura facila cu Piata Victoriei si zona de nord a capitalei -acces rapid catre Aeroportul Otopeni Proprietatea reprezinta o oportunitate solida de investitie, cu randament imediat prin chirii, dar si un spatiu versatil pentru dezvoltarea unei activitati proprii intr-o zona cu notorietate si cerere constanta.