Spatiu comercial | AVIATIEI | 188mp

394.900 €
2,100.53 € / mp

Aviaţiei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
188 mp
Nr. niveluri:
3
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

IMONDO REAL ESTATE vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat la parter, cu acces direct din stradă, potrivit pentru activități comerciale sau profesionale. Proprietatea are o suprafață utilă totală de 188 mp, fiind compusă din 139 mp la parter și 49 mp la subsol, oferind flexibilitate în utilizare și organizare. Spațiul este liber și disponibil imediat, iar configurația actuală permite adaptarea rapidă în funcție de activitatea desfășurată. Cele două intrări reprezintă un avantaj important pentru fluxuri separate sau activități multiple. Tranzacția se realizează pe firmă, fără TVA. Compartimentare Parter (139 mp): compartimentat în mai multe camere Subsol (49 mp): spațiu suplimentar pentru depozitare sau utilizare auxiliară 2 grupuri sanitare 2 intrări (acces din stradă + acces secundar) Compartimentarea permite organizarea eficientă pentru birouri, cabinete sau activități comerciale. 🛠️ Dotări și finisaje Acces direct din stradă Vedere stradală Spațiu compartimentat (ușor de adaptat) 2 grupuri sanitare Posibilitate reconfigurare Utilizabil imediat 📍 Localizare și puncte de interes Amplasare stradală – vizibilitate bună Acces facil la mijloace de transport Zonă activă, cu trafic pietonal și auto Proximitate birouri, instituții și servicii 🎯 Recomandare de public țintă Cabinete medicale / notariale / avocatură Sediu firmă / birouri Showroom Activități comerciale Investitori care caută randament din închiriere ⭐ Puncte forte ale proprietății Acces direct din stradă (vizibilitate) Suprafață totală generoasă – 188 mp Parter + subsol (flexibilitate în utilizare) 2 intrări (fluxuri separate) 2 grupuri sanitare Compartimentare existentă utilă Spațiu liber – disponibil imediat Potențial mixt: comercial / office Tranzacție fără TVA