Spatiu comercial 680 mp. in Sebis - ID : RH-8786-property

74.900 €
110.15 € / mp

Sebiş, Judeţul Arad

Suprafață utilă totală:
680 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Vand spatiu comercial in Sebis, spatiul comercial cu s.c. de 680 mp, inaltime 3,5 m, format din 3 camere, 2 grupuri sanitare, fara incalzire. Pret : 74.900 euro ID : RH-8786-property
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 386895
Suprafață utilă: 680 mp
Suprafață utilă totală: 680 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parcul Libertatii
Recreere aprox. 203 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 42 mp, în Central
75.000 €
Arad, Central
42 mp utili
64 mp teren
1975
Spațiu comercial, de 162 mp, în Central
79.000 €
Arad, Central
162 mp utili
Spațiu comercial, de 28 mp, în Ultracentral
67.500 €
Arad, Ultracentral
28 mp utili
1E
1900
Spațiu comercial, de 32 mp, în Central
80.000 €
Arad, Central
32 mp utili
Spațiu comercial, de 50 mp, în Ultracentral
79.000 €
Arad, Ultracentral
50 mp utili
Spațiu comercial, de 20 mp, în Ultracentral
79.000 €
Arad, Ultracentral
20 mp utili
1900
Spațiu comercial, de 60 mp, în Ultracentral
68.000 €
Arad, Ultracentral
60 mp utili
120 mp teren
3E
Spațiu comercial, de 56 mp, în Central
74.999 €
Arad, Central
56 mp utili
1E
1980
Spațiu comercial, de 41.729999542236 mp, în Confecții
79.287 €
Arad, Confecții
41,73 mp utili
4E
2026