5 luni în urmă
1
- Proprietar
- Comision 0%
Spatiu Comercial de vanzare.
109.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,090.00 €
/ mp
Salonta, Judeţul Bihor
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spatiu comercial . Spatiu comercial la Parterul blocului avad 3 iesiri. Spatiul este destinat pentru 3 afaceri independente , incalzire centrala pe gaz , aer conditionat , geam cu tamplarie pvc. Sistem de alarma , 2 bai 3 debarale de depozitare. 100 mp utili. ID anun? : 1765449500
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1121853
Suprafață utilă:
100 mp
Suprafață utilă totală:
100 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Salonta
- Spații comerciale de vânzare în Oradea
- Spații comerciale de vânzare în Sânmartin
- Spații comerciale de vânzare în Borș
- Spații comerciale de vânzare în Marghita
- Spații comerciale de vânzare în Aleșd
- Spații comerciale de vânzare în Oșorhei
- Spații comerciale de vânzare în Săcueni
- Spații comerciale de vânzare în Tileagd
- Spații comerciale de vânzare în Băile Felix
- Spații comerciale de vânzare în Nojorid
- Spații comerciale de vânzare în Ștei