Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
16 ore în urmă
- Proprietar
- Comision 0%
Vanzare spa?iu comercial, Roman
1.400 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.79 €
/ mp
Roman, Judeţul Neamţ
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Cladire parter plus doua etaje, situata intr-o zona in dezvoltare, aproape de centre comerciale, pozi?ie stradala, pretabila pentru: clinica, birouri, hotel, motel, pensiune, camere de dormit. Teren total 950 mp. Suprafa?a construita la sol de cca. 220mp. Cladirea are si un depozit de cca. 120mp., locuri de parcare, trei intrari. Utilita?i: gaz metan, apa, canal, curent trifazic. Pre? 1400 euro mp. construit, negociabil, posibilitate de plata in rate sau variante. ID anun? : 1645090652
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644839
Suprafață utilă:
780 mp
Suprafață utilă totală:
780 mp
Istoric preț
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Roman
- Spații comerciale de vânzare în Piatra-Neamț
- Spații comerciale de vânzare în Târgu Neamț
- Spații comerciale de vânzare în Săvinești
- Spații comerciale de vânzare în Alexandru cel Bun
- Spații comerciale de vânzare în Bicaz
- Spații comerciale de vânzare în Girov
- Spații comerciale de vânzare în Rediu
- Spații comerciale de vânzare în Agapia
- Spații comerciale de vânzare în Bistrița
- Spații comerciale de vânzare în Durău
- Spații comerciale de vânzare în Izvoare (Dumbrava Roșie)