De vanzare moara in comuna Sabaoani, teren 400mp, deschidere 15ml

37.500 €
312.50 € / mp

Roman, Judeţul Neamţ

Suprafață utilă totală:
120 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

De vanzare moara in comuna Sabaoani , cu teren de 400 mp , avand deschidere de 15 ml , P+1 , din caramida , acoperita cu placi azbociment , avand curent trifazat 22Kw . Ideala pentru un service auto , spalatorie de masini . Moara detine toate dotarile necesare. Pret 37500 negociabil
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1638793
Suprafață utilă: 120 mp
Suprafață utilă totală: 120 mp
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 477 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 558 m
parks
Parc
Recreere aprox. 843 m
parks
Parc
Recreere aprox. 941 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 30 mp, în Precista
40.000 €
Piatra-Neamț, Precista
30 mp utili
Spațiu comercial, de 30 mp, în Precista
40.000 €
Piatra-Neamț, Precista
30 mp utili
4E
1982
Spațiu comercial, de 30 mp, în Precista
40.000 €
Piatra-Neamț, Precista
30 mp utili
1982