Vand Spatiu Comercial

134.000 €
924.14 € / mp

Roman, Judeţul Neamţ

Suprafață utilă totală:
145 mp

Descriere spațiu comercial

Vand spatiu comercial 145 mp situat Ultracentral , toate utilitatile , front stradal 20ml . Accept rate sau variante cu apartament . Relatii la tel. ID anun? : 1754290727
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 785195
Suprafață utilă: 145 mp
Suprafață utilă totală: 145 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 450 mp, în Borca
142.000 €
Județul Neamț, Borca
450 mp utili
1996
Spațiu comercial, de 80 mp, în Precista
130.000 €
Piatra-Neamț, Precista
80 mp utili
Spațiu comercial, de 356 mp, în Dărmănești
140.000 €
Piatra-Neamț, Dărmănești
356 mp utili
1E
Hotel/Pensiune, de 280 mp, în Bârgăuani
135.000 €
Județul Neamț, Bârgăuani
280 mp utili
2011
Spațiu comercial, de 1,100 mp, în Nord
146.000 €
Piatra-Neamț, Nord
1.100 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 300 mp, în Lunca (Vânători-Neamț)
127.000 €
Județul Neamț, Lunca (Vânători-Neamț)
300 mp utili
900 mp teren
1E
Spațiu comercial, de 50 mp, în Central
145.000 €
Județul Neamț, Roman
50 mp utili
Spațiu comercial, de 50 mp, în Central
145.000 €
Județul Neamț, Roman
50 mp utili