Spatiu multifunctional, 560 mp, Malini

387.000 €
691.07 € / mp

Racova, Judeţul Suceava

Suprafață utilă totală:
560 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va ofera spre vanzare, spatiu comercial, in centrul Maliniului, cu suprafata utila generoasa de 560 mp, ce poate fi adaptat pentru orice tip de activitate comerciala, cabinete medicale, showroom, birouri, camin de batrani. Compartimentarea se prezinta astfel: la parter avem intrarea si o camera cu o suprafata de 60mp, ce poate fi folosita ca si receptie, iar la etaj avem hol, sala mare, 2 bai, si 2 camere. Incalzirea se realizeaza prin centrala termica proprie pe lemne.Tamplaria este din termopan, parcari destinate disponibile. Posibilitate de mansardare, dat fiind faptul ca exista zid din fier beton. Aceasta cladire este o oportunitate pentru investitii. Va asteptam la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P140267
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1326071
Suprafață utilă: 560 mp
Suprafață utilă totală: 560 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1596 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 119 mp, în Obcini
396.000 €
Suceava, Obcini
119 mp utili
Spațiu industrial, de 519 mp, în Exterior Est
420.000 €
Suceava, Exterior Est
519 mp utili
2.419 mp teren
2000
Spațiu comercial, de 560 mp, în Poieni-Solca
387.000 €
Județul Suceava, Poieni-Solca
560 mp utili
Spațiu comercial, de 850 mp, în Coșna
370.000 €
Județul Suceava, Coșna
850 mp utili
Spațiu comercial, de 640 mp, în Văratec