Spatiu Comercial de vanzare - Craiova - Central - 296mp

139.999 €
472.97 € / mp

Popoveni, Judeţul Dolj

Suprafață utilă totală:
296 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta pentru investitie sau dezvoltare business in Craiova, Calea Bucuresti nr. 77-79, pozitionat la parter, intr-o zona cu vizibilitate si acces facil. Locatie premium zona centrala, predominant rezidentiala, cu multiple spatii comerciale. In imediata vecinatate: Parcul Tehnologic Universitar IT Detalii spatiu comercial: Regim inaltime: Parter Suprafata construita desfasurata: 441,15 mp Suprafata utila: 295,82 mp Destinatie actuala: Nerezidentiala Modernizari realizate in 2022 Caracteristici constructie: Fundatie si structura din beton armat Inchideri si compartimentari din caramida Planseu din beton Acoperis tip terasa necirculabila, hidroizolat (carton bituminat) Finisaje: Exterior: Tencuieli tip terasit Tamplarie PVC cu geam termoizolant Interior: Pardoseli: gresie si mocheta Pereti: lavabil, partial placari cu faianta Grupuri sanitare utilate Instalatii electrice complete, corpuri iluminat Instalatii apa si canalizare functionale Ideal pentru: clinica medicala showroom sediu firma supermarket / magazin sala fitness after school / centru educational investitie pentru inchiriere Zona cu potential ridicat, aproape de centru, cu vizibilitate si acces rapid catre principalele artere ale orasului. Pentru detalii suplimentare si programare vizionare nu ezitati sa ma contactati. Oportunitate excelenta pentru dezvoltarea unui business solid in Craiova!
Citește mai mult Citește mai puțin