Spatiu Comercial, Soseaua Oltenitei-Piata Sudului, Sector 4

390.000 €
2,085.56 € / mp

Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
187 mp
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial situat la parterul unui bloc de apartamente, cu acces facil si vizibilitate buna din Soseaua Oltenitei, ideal pentru activitati comerciale, birouri, clinica, showroom, agentie, sediu firma sau servicii. Imobilul are o suprafata totala de aproximativ 195 mp, din care 187 mp suprafata utila, fiind compartimentat eficient astfel: - Open space birouri ~175 mp - 2 grupuri sanitare - Hol acces - Camera tehnica / centrala termica - Parter - Suprafata mare, open space - Utilitati complete - Potrivit pentru multiple destinatii comerciale Pentru mai multe detalii sau vizionare, disponibil la cerere.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Aprilie 2026 ID anunț: 1445286
Suprafață utilă: 187 mp
Suprafață utilă totală: 187 mp
An construcție: 2022

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Soseaua Berceni
Mijloace transport aprox. 85 m
transport
Metrorex. Staţia Piaţa Sudului (M2)(1986)
Mijloace transport aprox. 131 m
transport
Statia Soseaua Berceni, linia 11
Mijloace transport aprox. 136 m
transport
Piata Sudului (M2)
Mijloace transport aprox. 137 m
Școală
education
Scoala nr. 113
Învățământ aprox. 138 m
education
Scoala nr. 113 - "General David Praporgescu"
Învățământ aprox. 144 m
education
Scoala Nr. 190
Învățământ aprox. 333 m
education
Scoala Speciala Nr 4
Învățământ aprox. 343 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 78 m
restaurants
Victoria kebap
Restaurante aprox. 176 m