Spatiu comercial primaria Popesti.

130.000 €
1,181.82 € / mp

Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
110 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

Va propun spre achizitie un spatiu comercial situat in spatele primariei Popesti Leordeni. Bucatarie inchisa, baie cu geam, terasa de 11 mp, curte proprie cu pomi si gazon 40 mp si 2 locuri de parcare cadastrate separat incluse in pretul de vanzare. Finisaje Premium, incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, centrala termica Ariston prin condensare, sisteme de iluminat si video montate, toate utilitatile la reteaua orasului, contorizari individuale. In cazul in care se doreste se poate trece in acte din spatiu comercial in apartament(se ocupa dezvoltatorul de aceasta trecere in acte din spatiu comecial in apartament). Actele sunt pregatite pentru vanzare, se accepta credit. Poze reale. Spatiul poate fi pretabil ca si salon de cosmetica, coafor, cabinet de avocatura, cabinet stomatologic, birou de contabilitate, birou de arhitectura, etc.. Pentru detalii si vizionare - Iulian o769.03.04.06
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 1171026
Suprafață utilă: 110 mp
Suprafață utilă totală: 110 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 2022

Viilor
Mijloace transport aprox. 617 m
transport
Facului
Mijloace transport aprox. 885 m
transport
Viscofil
Mijloace transport aprox. 1174 m
transport
Prestige
Mijloace transport aprox. 1432 m
Școală
education