Spatiu comercial 15 mp, Republicii, Ploiesti

52.000 €
3,466.67 € / mp

Republicii, Ploieşti

Suprafață utilă totală:
15 mp

Descriere spațiu comercial

Vanzare spatiu comercial in Ploiesti, zona Republicii, avand ca vecinatati si puncte de interes: Cimitirul Sovietic, Casa Rosie, Piata Nord, sedii firma, magazine, statii pentru mijloace de transport in comun. Zona cu trafic auto si pietonal deosebit! Are suprafata de 15 mp si este compartimentat in 1 camera si grup sanitar. Finisaje: gresie, faianta, ferestre si usa exterioara din tamplarie PVC cu geam termopan, usa interioara din panel. Pretul de vanzare este de 52000 euro. Comision: 2% Informatii eficienta energetica: Clasa energetica: B Consumul de energie primara: Indicele de emisii echivalent CO2: Consum de energie din surse regenerabile: Suprafata totala: 15 m2 An finalizare constructie: 1980 Vitrina: 10 m Stadiu constructie: Finalizat Inaltime spatiu: 3 m Numar incaperi: 1 Numar Grupuri Sanitare: 1 Tip imobil: Centru comercial
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 236679
Suprafață utilă: 15 mp
Suprafață utilă totală: 15 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tache Ionescu
Mijloace transport aprox. 148 m
transport
Statia Galerii
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
(type name here)
Mijloace transport aprox. 251 m
transport
Coreco
Mijloace transport aprox. 412 m
Școală
education
Liceul Economic
Învățământ aprox. 411 m
education
Colegiul Mihai Viteazu
Învățământ aprox. 562 m
education
Liceul Caragiale