Spatiu comercial amenajat 70 mp. Zona Semicentrala

165.000 €
2,357.14 € / mp

Central, Piteşti

Suprafață utilă totală:
70 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara Muntenia Invest va propune spre vanzare spatiu comercial cu suprafata de 70 mp, situat intr-o zona semicentrala, cu acces facil si vizibilitate buna. Proprietatea se vinde complet mobilata si este amenajata modern, fiind pregatita pentru desfasurarea activitatii imediat.Spatiul este ideal pentru salon de infrumusetare, cabinet medical, birouri sau sediu de firma, datorita compartimentarii eficiente si pozitionarii avantajoase.Dispune de toate utilitatile necesare si ofera un ambient profesional, potrivit pentru diverse tipuri de activitati comerciale sau de servicii.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1619206
Suprafață utilă: 70 mp
Suprafață utilă totală: 70 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Teatru
Mijloace transport aprox. 400 m
transport
I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 446 m
transport
Statia Puturosilor Centru
Mijloace transport aprox. 773 m
transport
Pitesti Nord
Mijloace transport aprox. 1019 m
Școală
education
Scoala nr 9 / Liceul teologic penticostal
Învățământ aprox. 310 m
education
Centru educational
Învățământ aprox. 367 m
education
Scoala Militara de Maistri Militari si Subofiteri
Învățământ aprox. 420 m
education
Colegiul National Ion C. Bratianu
Învățământ aprox. 485 m
Recreere
restaurants
Restaurant Forever
Restaurante aprox. 224 m
parks
Parc
Recreere aprox. 304 m