Spatiu comercial Precista , 40 metri Cod:157202

48.000 €
1,200.00 € / mp

Precista, Piatra-Neamţ

Suprafață utilă totală:
40 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiul comercial propus spre vanzare este situat in Piatra Neamt Notice: Undefined variable: zona in /home/interimo/public_html/InterA2019/api_text_gen.php on line 110 (Biserica Noua) , este compus din 1 compartimente si are o suprafata utila de 40 mp. Spatiul are grup sanitar propriu, Este neamenajat si nemobilat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 268579
Suprafață utilă: 40 mp
Suprafață utilă totală: 40 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara PatruPlusTrans
Mijloace transport aprox. 775 m
transport
Dispecerat Troleibuzul
Mijloace transport aprox. 790 m
transport
Gara Piatra-Neamt
Mijloace transport aprox. 836 m
transport
Autogara TransMoldavia
Mijloace transport aprox. 880 m
Școală
education
Scoala Noua
Învățământ aprox. 263 m
education
Scoala Nr. 2
Învățământ aprox. 271 m
education
Scoala Veche
Învățământ aprox. 287 m
education
Centrala termica
Învățământ aprox. 300 m
Recreere
restaurants
Amadeus
Restaurante aprox. 40 m
shopping
Cosmos Market
Supermarket/Mall aprox. 85 m
parks
Parc
Recreere aprox. 132 m
shopping
Forum Center
Supermarket/Mall aprox. 368 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 154 mp, în 1 Mai
45.000 €
Piatra-Neamț, 1 Mai
154 mp utili
Spațiu comercial, de 17 mp, în Ultracentral
45.000 €
Piatra-Neamț, Ultracentral
17 mp utili
Spațiu comercial, de 399 mp, în Gherăești
49.500 €
Județul Neamț, Gherăești
399 mp utili
Spațiu comercial, de 295 mp, în Central