Spatiu comercial in zona Centrala

108.000 €
1,080.00 € / mp

Central, Piatra-Neamţ

Suprafață utilă totală:
100 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial situat in zona centrala, ideal birouri avocatura, notariat, center beauty , loc de joaca pentru copii, centru medical , etc, 108.000 euro Imobilul are suprafata utila de 100 mp, vitrina stradala de 10 ml, este open space , are inaltime de 5 m ( se poate amenaja o scara interioara ), este echipat cu sistem supraveghere si alarma, tamplarie termopan ADF de ultima generatie, centrala termica, pret 108.000 euro. Vizionarile se fac doar pe baza de programare la tel. Pentru mai julte informatii va invitam la biroul nostrum situate pe str.M.eminescu nr.35,ap.13, langa fostul Tribunal. Oferta noastra completa o gasiti aici : https:// /
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646694
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara PatruPlusTrans
Mijloace transport aprox. 448 m
transport
Dispecerat Troleibuzul
Mijloace transport aprox. 466 m
transport
Gara Piatra-Neamt
Mijloace transport aprox. 517 m
transport
Autogara TransMoldavia
Mijloace transport aprox. 596 m
Școală
education
Centrala termica
Învățământ aprox. 497 m
education
Scoala Noua
Învățământ aprox. 501 m
education
Scoala Nr. 2
Învățământ aprox. 517 m
education
Atelier
Învățământ aprox. 527 m
Recreere
restaurants
Bistro Strong Cafe
Restaurante aprox. 155 m
shopping
Forum Center
Supermarket/Mall aprox. 176 m
shopping
Forum Center
Supermarket/Mall aprox. 184 m