Spatiu comercial de vanzare | 60mp utili | Pianu de Jos | Alba

58.500 €
975 € / mp

Pianu, Judeţul Alba

Suprafață utilă totală:
60 mp

Descriere spațiu comercial

Va prezentam spre vanzare un spatiu comercial modern, ideal pentru activitati diverse, amplasat in Pianu de Jos.Caracteristici proprietate:Suprafata utila: 60 mp, compartimentata in 2 camere + bucatarie+ baie.Amplasare excelenta.Zona dispune de acces facil, vizibilitate, infrastructura buna.Avantaje pentru investitor / operator:Flexibilitate in exploatare: doua intrari si doua camere ofera posibilitati multiple de utilizare (birouri + punct de vanzare, showroom + service, spatiu de prezentare + depozit etc.).Potrivit pentru:Comert retail sau galvanizat (magazin, show-room, showroom de produse)Birouri/publicitate, agentie de servicii, cabinet / atelierStart-up sau operator existent care doreste mutare rapida fara amenajari majorePentru mai multe informatii si pentru programarea unei vizionari, ne puteti contacta direct la telefon - PRIME Imobiliare Alba Iulia.COD PROPRIETATE: P819
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1304304
Suprafață utilă: 60 mp
Suprafață utilă totală: 60 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 30 mp, în Cetate
55.000 €
Alba Iulia, Cetate
30 mp utili
4E
1979
Spațiu comercial, de 45 mp, în Lipoveni
58.000 €
Alba Iulia, Lipoveni
45 mp utili
1965
Spațiu comercial, de 110 mp, în Teiu
55.000 €
Județul Alba, Teiu
110 mp utili
Spațiu comercial, de 110 mp, în Central
55.000 €
Județul Alba, Teiuș
110 mp utili