De vanzare: cladire, destinatie comerciala, situata central, Oradea

1.400.000 €
1,944.44 € / mp

Decebal, Oradea

Suprafață utilă totală:
720 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare: cladire, destinatie comerciala, situata central, Bulevardul Decebal, Oradea. 1 400 000 Euro. Comision 0% la cumparator. Localizarea cladirii o face ideala pentru functionalitati comerciale diverse: clinica medicala, cabinete medicale, centru comercial, spatiu de birouri, restaurant, servicii, etc. Imobilul, de tip parter + etaj, dispune de o suprafata utila de 720 mp, suprafata construita fiind de 864 mp, avand urmatoarea impartire: Parter: 466 mp construiti. Spatii comerciale. Depozit cu acces pentru aprovizionare. Hol cu acces din spatele imobilului si din spatiul comercial. Grup sanitar. Etaj: 398 mp construiti Spatii comerciale. Hol. Grup sanitar. Imobilul este in proces de renovare. Sistemul de racire si incalzire va fi asigurat de pompe de caldura alimentate de panouri fotovoltaice. Fatada imobilului este de tip ventilat, izolatia termica va fi executata cu vata bazaltica de 20 cm. Tamplaria va fi de cea mai buna calitate, din aluminiu. Imobilul dispune de lift persoane. Cladirea este disponibila si pentru inchiriere, 6 000 euro + TVA/luna, negociabil. Imobilul nu poate fi inchiriat partial. Contact: Flavius Bunoiu Suprafata construita: 864 mp pretvanzare: 1400000 monedavanzare: EUR pretvanzaremp: 1944.44 monedavanzaremp: EUR Disponibilitate proprietate: Imediat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 04 Septembrie 2025 ID anunț: 876993
Suprafață utilă: 720 mp
Suprafață utilă totală: 720 mp