Spatiu Comercial De Vanzare, Decebal

129.900 €
2,029.69 € / mp

Decebal, Oradea

Suprafață utilă totală:
64 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de vanzare, Decebal, Str.Doina Suprafata utila: 64 mp + beci Pretabil pentru varietate larga de afaceri. Pret: 129.800 euro negociabil + TVA Telefon: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1380554
Suprafață utilă: 64 mp
Suprafață utilă totală: 64 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Decebal
Mijloace transport aprox. 315 m
transport
Bulevardul Dacia
Mijloace transport aprox. 321 m
transport
Pod Decebal
Mijloace transport aprox. 460 m
transport
Stadion
Mijloace transport aprox. 556 m
Școală
education
Colegiul Tehnic Constantin Brancusi
Învățământ aprox. 102 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 681 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Partium
Învățământ aprox. 994 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok
Învățământ aprox. 1071 m
Recreere
shopping
TreiG
Supermarket/Mall aprox. 208 m
restaurants
Corsarul
Restaurante aprox. 260 m
parks
Parc
Recreere aprox. 330 m
shopping
Unicarm
Supermarket/Mall aprox. 734 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 170 mp, în Ultracentral
134.500 €
Oradea, Ultracentral
170 mp utili
Spațiu comercial, de 145 mp, în Oncea
125.000 €
Oradea, Oncea
145 mp utili
2003
Spațiu comercial, de 58 mp, în Central
139.000 €
Oradea, Central
58 mp utili
Spațiu comercial, de 97 mp, în Ultracentral
119.900 €
Oradea, Ultracentral