SPATIU COMERCIAL PREMIUM - locatie centrala, vizibilitate ex

225.000 €
2,777.78 € / mp

Central, Oradea

Suprafață utilă totală:
81 mp
An construcție:
2025

Descriere spațiu comercial

Un spatiu nou, luminos si versatil, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone centrale ale Oradei, ideal pentru businessuri care pun pret pe imagine, confort si accesibilitate. Parte dintr-un imobil tip boutique, recent construit, spatiul se remarca prin design modern, finisaje de calitate si oferind flexibilitate in amenajare. Detalii principale: -Suprafata utila: 81 mp -Vitrine mari si finisaje de calitate superioara -Grup sanitar propriu -Acces facil si vizibilitate excelenta -Cladire noua, cu standarde moderne de constructie si utilitati complete *Doua locuri de parcare subterane, atribuite spatiului, disponibile la 15.000 euro TVA / loc Pret spatiu: 225.000 euro TVA Un spatiu potrivit pentru businessuri care apreciaza imaginea, confortul si pozitia centrala, ideal pentru activitati
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1057996
Suprafață utilă: 81 mp
Suprafață utilă totală: 81 mp
An construcție: 2025

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Primarie
Mijloace transport aprox. 545 m
transport
Piata 1 Decembrie
Mijloace transport aprox. 560 m
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 622 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 649 m
Școală
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 663 m
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 677 m
education
Scoala Sportiva
Învățământ aprox. 758 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok