Oportunitate imobiliara - Strada Gheorghe Doja - IMOBIHOR

139.900 €
1,748.75 € / mp

Central, Oradea

Suprafață utilă totală:
80 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Oportunitate imobiliara constructie individuala, edificata in regim de inaltime P+M, situata in Oradea, zona Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Bihor, pe strada Strada Gheorghe Doja, amplasata pe un teren propriu in suprafata de 600 parterul imobilului functioneaza un magazin ABC cu clientela deja formata si activitate constanta. In CF spatiul este modificat in spatiu comercial destinat alimentatiei publice, oferind posibilitatea continuarii activitatii sau adaptarii la un alt tip de business. La mansarda este amenajat un apartament tip studio, ideal pentru locuire proprie sau pentru exploatare in regim hotelier.Imobilul este in prezent inchiriat, generand venit pasiv proprietarului, ceea ce il transforma intr-o investitie sigura si imediat curte mai exista o constructie individuala cu suprafata de 12 mp, potrivita pentru depozitare sau alte activitati auxiliare.Suprafata construita este de 46 mp, suprafata construita desfasurata de 80 mp, iar suprafata utila de 60 mp.Constructiile se afla in stare buna de folosinta, nu necesita investitii suplimentare si sunt racordate la toate utilitatile.Pret: 139.900
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Aprilie 2026 ID anunț: 1392375
Suprafață utilă: 80 mp
Suprafață utilă totală: 80 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1186 m
parks
Parc - Pentru copiii
Recreere aprox. 1675 m